Nerezové tunelové skluzavky, MAWER CZ s.r.o.

Popis produktu:

Naše firma se specializuje na nerezové tunelové skluzavky. Vyrábíme i horské nerezové skluzavky a tobogány, které jsou určeny pro evakuaci osob, nebo mají zábavní charakter. Využití v interiéru i exteriéru. Výroba na míru dle požadavků zákazníka.

Doplňující informace:

Nerezové tunelové skluzavky dodáváme také ve variantě tzv. puzzle. Jedná se o velmi variabilní nerezové skluzavky, které musí vždy obsahovat nástupní a dojezdovou část, její vnitřní díly ale zvolíte jednotlivě dle potřeby. Ukázky našich tuzemských i zahraničních realizací naleznete na našich internetových stránkách.

Společnost MAWER CZ s.r.o. se již řadu let zabývá výrobou z nerezi se zaměřením na tunelové skluzavky a tobogány. Naše portfolio zahrnuje nerezové skluzavky pro dětská hřiště, rovného i zvlněného tvaru. Na zakázku vyrábíme evakuační tobogány, svahové tobogány i vodní skluzavky. Máme řadu spokojených zákazníků tady i v zahraničí a již teď se těšíme na spolupráci s vámi.


internet: www.tunnelslides.com

Poslat zprávuPoslat zprávu
Poslat zprávu:
MAWER CZ s.r.o.

Adresa společnosti:

MAWER CZ s.r.o.
Rašínova 2
Brno
602 00

internet:

www.tunnelslides.com

Kontaktní osoby:

Radek Mikoláš
vedoucí výroby
Tel.: +420 608 323 591


Kontaktní formulář >>

Irma Šmýdová
vedoucí obchodu
Tel.: +420 603 177 805


Kontaktní formulář >>

Fotografie

Nerezové tunelové skluzavky Nerezové tunelové skluzavky Nerezové tunelové skluzavky Nerezové tunelové skluzavky Nerezové tunelové skluzavky

Parametry

Název produktu: Nerezové tunelové skluzavky
Velikost produkce: dle dohody Minimální velikost dodávky: dle dohody
Cena za kus: dle aktuálního ceníku
Copyright © 2001-2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.